Костянтин Шаповалов вручив грошову допомогу сім'ям загиблих бійців ТРО

18 травня 2023 р. старший пастор церкви «Ранкова Зірка», голова СХПУ Костянтин Шаповалов передав грошову допомогу 11 сім’ям загиблих бійців ірпінської ТРО, які на початку повномасштабної війни стали на захист свого рідного міста. Більшість із них загинули в перші дні війни та своїми життями захистили також підступи до Києва.

Кошти, передані того дня вдовам та сиротам загиблих бійців ТРО, було виручено на благодійному аукціоні живопису «Київський арт-вернісаж», який пройшов у квітні цього року у Національному музеї літератури України.
Аукціон «Київський арт-вернісаж» – це щорічна подія, яка проводиться з ініціативи пасторів церкви «Ранкова Зірка» Костянтина та Світлани Шаповалових, які також є професійними художниками. Організаторами аукціону є члени церкви і проходять вони у різних музеях Києва.

Вручення допомоги відбулося в ірпінській мерії за участі мера міста Олександра Маркушина. В організації передачі цієї допомоги взяла участь Громадська Рада при Міністерстві оборони України.

Після вручення коштів Олександр Маркушин запросив усіх присутніх на площу перед мерією для спільного фото та для урочистого включення фонтанів як символу життя, яке триває і заради якого віддали свої життя бійці ТРО м.Ірпеня.