У Києві відкрилась виставка картин пасторів церкви «Ранкова Зірка»

4 травня у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва відбулося відкриття виставки картин «Київська симфонія», яка налічує близько 50 робіт з краєвидами Києва.

Автори виставки, професійні художники, пастори церкви «Ранкова Зірка», керівники Спілки християнських письменників України, Костянтин та Світлана Шаповалови.

Як зазначили самі художники під час урочистого відкриття виставки, «Київська симфонія» – це посвята Богові за збереження нашого міста, а також мужнім захисникам Києва та всім нашим співвітчизникам, які день і ніч відстоюють наше місто та країну у молитві.

Виставку приурочено до Дня Києва. На її відкритті були присутні численні гості, в тому числі і представники київської влади.

Першою з привітанням до присутніх звернулася Вікторія Муха, голова постійної комісії Київради з питань культури, туризму та громадських комунікацій. «Мені дуже приємно бути присутньою на цій виставці. Вона про мирний Київ, картини виставки неймовірно позитивні і націлюють на перемогу», – сказала вона.

Ганна Старостенко, заступниця київського міського голови, у своєму виступі відмітила, що, споглядаючи виставку, роздивляючись картини, вкотре розумієш на скільки красиве наше місто і що всі ми сьогодні шукаємо сили для перемоги, шукаємо шляхи відновлення і знаходимо їх за допомогою мистецтва. «Мистецтво – це не тільки про насолоду, – сказала вона, але й про терапію. Я дуже хотіла би подякувати художникам за те, що вони увіковічили наше місто у своїх роботах».

Їй нібито вторила Діана Попова, генеральна директорка Музею історії міста Києва, яка ще зокрема зазначила, що Музей історії міста Києва зберігає найбільшу у світі колекцію художніх робіт про Київ і що її дуже тішить те, що деякі роботи Костянтина та Світлани Шаповалових доповнять цю колекцію.
Цього дня не обійшлося і без музики, яка лунала у виконанні камерного ансамблю молодих талановитих виконавців «Чичули». Вечір пройшов у живому спілкуванні. Усі ділилися враженнями та не хотілося розходитися.
Виставка триватиме до 21 травня. В останній день митці планують провести аукціон, розігравши декілька робіт із колекції «Київської симфонії».