Церква «Ранкова Зірка» відзначила 23-тю річницю

За Божою милістю церква «Ранкова Зірка» відзначила 26 листопада свою 23-ту річницю.

Протягом цього непростого для країни року ми добре попрацювали: хтось у волонтерських штабах, хтось у строю територіальної оборони, хтось надавав матеріальну та духовну підтримку цивільним та військовим, а хтось невідступними молитвами стояв за нашу спільну перемогу. Отже, річниця була чудовим приводом, щоб зібратися, поспілкуватися, підбити підсумки і подякувати Богові за його милість і благість.

Цього року лише мала частина друзів церкви змогли відвідати свято. Серед них єпископ Віктор Сливка, постійна учасниця щорічних сонмів пророків Тетяна Морозова, журналіст, правозахисник Олександр Кривенко. Партнери церкви за численними проектами, передали церкві свої теплі привітання та найкращі побажання.

Зі словом проповіді до церкви звернувся єпископ асоціації церков «Блага звістка» в Україні Вадим Шипілов. Він зазначив, що диявол піднявся проти України, бо наша країна має колосальну волю до проповіді Євангелія і вже підняла тисячі потужних служителів по всьому світі. Вадим Шипілов побажав церкві «Ранкова Зірка» досягти Божих цілей та допомогти якомога більшій кількості людей пізнати Бога.

Під час концертної програми присутні змогли насолодитися живою музикою у виконанні чудового камерного тріо «ЧиЧули», поринути у приємні спогади, переглядаючи фільм про історію церкви та розважитись музичними конкурсами.

У новий рік свого життя церква «Ранкова Зірка» вступає готовою до нових викликів, з серцями повними сміливості до служіння та вірою в те, що має добре майбутнє з Господом.