2-4 липня 2023

13 сонм пророків

На сонм запрошуються служителі християнських церков, які несуть служіння пророка або мають пророчий дар і бажають його розвивати. Запрошуються також пастори церков

Історія

Сонм пророків – це захід, який відбувається щорічно, починаючи з 2009 року. Ініціатором сонмів виступила церква “Ранкова Зірка” (м. Київ). З 2015 року сонми проводяться під егідою Національного Українського Євангелічного Альянсу (НУЄА). Метою сонмів є – розвиток і підняття пророчого служіння в Україні. Організатори сонмів відкриті для співпраці з представниками християнських церков різних країн світу, ближнього і далекого зарубіжжя.

Сонм пророків

Це місце, де служіння пророка знаходить практичне застосування, а пророчий дар відточується. Це місце, де отримують найсвіжіше слово від Господа для церкви, країни, нації…

Це час, коли Дух Господній рухається незбагненним чином. Багато хто з учасників сонмів пережив у своєму житті слова з 10 розділу 1 книги Царств:  як ти ввійдеш там до міста, то стрінеш громаду пророків, що сходять з пагірка, а перед ними арфа, та бубон, та сопілка, та цитра, і вони пророкують. І злине на тебе Дух Господній, і ти будеш з ними пророкувати, і станеш іншою людиною.

1 Самуїлова 10:5-6

Це особливе прославлення, коли музика відіграє особливу роль для вивільнення пророчого духу. Навіть пророк Єлисей, до якого звернувся цар у важкий для країни час, просив покликати гуслиста, щоб той відкрив небеса і пророк міг отримати слово від Бога. І коли гуслист почав грати, рука Господня торкнулася Єлисея і він почав пророкувати…

12

Сонмів проків починаючи з 2009 р.

100+

Учасників за весь час

30+

Пророцтва, що збулись

Міжнародний

Серед учасників сонму християни України та інших країн

Розвиток пророчого служіння

Сонм пророків – це також внесок у розвиток пророчого служіння в церкві України. Організатори сонму переконані, що без служіння пророка Церква як без очей, адже саме через пророчий дар відкриваються Божі наміри, Його погляд на стан речей у сьогоденні та майбутньому для церкви та країни загалом. Так, на сонмах були пророцтва про події на Майдані, про війну на Сході України, про об’єднання православної церкви, про майбутню війну в Сирії, про землетрус у сейсмостійкій зоні США, про пробудження в Україні та багато інших.

На майбутньому сонмі учасники ставитимуть Богу запитання на найзлободенніші теми, на відповіді на які чекає кожен із нас.

Інтерв'ю з учасниками 10 Міжнародного сонму пророків

Генеральний секретар НУЕА Костянтин Шаповалов про сонми пророків

Світлана Шаповалова про мету проведення пророчих сонмів

CNLNEWS: 9-й Всеукраїнський сонм пророків

Олександр Микулін - учасник VIII сонму про важливість участі церков у сонмі пророків

Костянтин Шаповалов розповів про пророцтва на Україну

ПРОРОЦТВА, ЩО ЗБУЛИСЬ

Найяскравіші з них

2020 рік. Небезпека сучасної вакцинації для маленьких дітей

На 10 сонмі пророків була низка пророцтв про небезпеку, яка нависла над дітьми, зокрема через сучасну вакцинацію. Сьогодні ми бачимо здійснення цих пророцтв. Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради законопроєкт № 3625, ухвалення якого тягне за собою такі наслідки: - Наші діти фактично будуть власністю держави! - Батьки більше не вирішуватимуть, як і де їм навчатися! - У батьків буде забрано можливість ухвалювати рішення щодо здоров'я дітей та медичного втручання! - У разі незгоди батьків проти них будуть задіяні соціальні служби! - Новий закон значно спростить процедуру визнання людини психічно хворою і чинити опір їхній "турботі" буде просто небезпечно.

2013 рік Боротьба за Крим

Чіткі пророцтва про військові дії саме на Сході України і про те, що ЗМІ відіграють у цьому якусь важливу роль. Згодом стало відомо, що Росія веде справжню інформаційну війну проти України через російські ЗМІ, чим і спровокувала сепаратистські виступи та дії на Донбасі та в Криму.

2014. Пророцтва про те, що будуть "атаки" на інститут батьківства в Україні, що включає й інститут сім'ї.

Сьогодні Україна переживає конкретний тиск на інститут сім'ї через агресивну гендерну політику, яку веде уряд України під тиском ЄС.

2015. Про те, що Далекий Схід Росії перебуватиме у владі Китаю.

З 2016 року в ЗМІ почала з'являтися інформація про те, що урядом Росії підписано угоди про поступове передання земель від Сибіру до Далекого Сходу Китаю.

2016 Про об'єднання української православної церкви.

У 2018 році Президент України Петро Порошенко звернувся до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням про створення в Україні єдиної православної церкви.

2014 рік. Січень Пророцтва про розкол України через військові дії, які й почалися у квітні 2014 року

Було слово про те, що "таємниця беззаконня щодо України в дії". Згодом стало відомо широкому загалу, що Росія з 2004 року планувала військову інтервенцію в Україну, У 2014 році ці плани були реалізовані, їм було дано пуск.

2015 рік Агресія Росії

Про зазіхання Росії на нові території України, про провокації та активізацію дій росіян на морі з боку Маріуполя і Бердянська. - Влітку 2018 р. надходили повідомлення про те, що росіяни неодноразово здійснювали провокації, заходячи в територіальні води України з боку Маріуполя.

2015. Сильний землетрус

Про потужний, масштабний землетрус у сейсмостійкій частині США, що й стався у грудні 2016 року

2017 рік. Про створення робота-"андроїда"

Про створення "андроїда" і про те, що ці роботи почнуть витісняти людей з багатьох сфер життя, особливо з виробничої, створивши, таким чином, безліч небезпечних прецедентів для людей, як, наприклад, переваги машини над людиною, що призведе до тотального безробіття. Буквально через кілька місяців після сонму в ЗМІ з'явилася інформація про те, що відбулася презентація першого андроїда, який одразу ж, ніби жартома заявив, що він знищить людство!

Участь у сонмі
2-4 липня 2023, м. Київ

Запрошуємо пасторів, а також представників християнських церков, які рухаються або хочуть рухатися в пророчому служінні, об’єднати сили, щоб разом почути голос божий і сповістити почуте іншим!

Адреса проведення сонму та контакти

АДРЕСА

м. Київ, вул. Червоноткацька, 46-г

ТЕЛЕФОНИ

+38(066) 330-43-36 | +38 (067) 395-07-41