У суботу, 19 лютого, у гостях біля церкви “Ранкова Зірка” був доктор теології, перекладач українсько-російського паралельного перекладу Біблії з мов оригіналу “Вічне Євангеліє” Валерій Громов. У гості Валерій Олександрович прийшов зі своєю дружиною Галиною.

«Для переможної війни військам потрібно мати найсучаснішу передову зброю. Так само для духовної війни народу Божому потрібний гострий меч – Слово Боже. Господь постійно відточує цей меч і переозброює своїх воїнів, щоб вони були переможцями у Христі і не втратили свого спасіння», – сказав автор перекладу, який він виконував майже 30 років після одкровення від Бога і завдяки Його допомозі.

Валерій Олександрович наголосив, що ми живемо на світанку сьомого Божого дня, напередодні пришестя Ісуса Христа і зараз дуже важливо триматися Його правди та істини. У Писанні є багато місць, які потребують глибокого осмислення та дослідження. Для цього Валерій Громов звертався до першоджерел – текстів книг Біблії давньогрецькою та давньоєврейською мовами. У грецькій мові значно більше слів, ніж українською та російською, тому переклад багатьох місць Писання є непростим завданням.

Було захоплююче досліджувати знайомі вірші з Біблії, які набували глибшого, і, навіть, нового змісту, коли гість відкривав ті слова та їх значення, які записані в єврейській та грецькій першоджерелах Біблії. Напевно, це була найцікавіша частина проповіді!

Хотілося б зазначити, що церква «Ранкова Зірка» була першою, де Валерій Громов представив свою працю – «Вічне Євангеліє», перший в історії України паралельний переклад Нового Завіту українською та російською мовами, з численними виносками, які роблять його справді енциклопедичним. У цьому перекладі слова Ісуса Христа виділені червоним кольором, даючи можливість зосереджувати увагу на словах, сказаних Самим Господом.

Після закінчення служіння, всі присутні оточили автора нового переваоду і від щирого серця дякували за його величезну працю і віддане служіння Господу та українському народу.

В.А.Громов має низку нагород. За особливі заслуги він нагороджений Орденом «Нестора літописця», започаткованого Спілкою християнських письменників України», а також є Заслуженим діячем християнської літератури.