Пророцтва попередніх сонмів, які справдилися

Про сучасну вакцинацію.

На сонмі 2019 були масові пророцтва про шкоду сучасної вакцинації. Церква має силу перешкодити цьому і вигнати духи, що стоять за цим. Нам казали: «Хіба Богу є справа до вакцини, хіба Йому більше нема чого робити?». Ніхто не очікував, що це станеться за кілька місяців.

В одному з пророцтв йшлося про те, що Церква має захистити дітей та все суспільство. Церква не повірила, не сприйняла це пророцтво. Тепер ми бачимо Церкву онлайн, деякі церкви дуже сильно скоротилися, а, здавалося б, до чого тут вакцинація?

Сон, який був у 2019 році, ще до появи нульового пацієнта, який захворів на ковід.

Я бачив лихо, яке відбувалося, і в цьому лиху був мій син. Він стояв, а вулицею вода йде, тече… Я взяв його на руки, і ми з ним пішли. Нагорі лежав величезний тигр, що заважав нам пройти, і було два пси, ротвейлери.

Я згадую цю відвагу, яка була в мене тоді. Тому що вони не давали нам пройти, вони всіляко перешкоджали, і це було небезпечно. Я тоді проголошував. Я назвав цього тигра на ім’я «Аспен», двічі, і далі молився дуже сильно, щось проголосив. І вони зменшилися та стали нікчемними. І тоді я зміг спокійно пройти далі. Ця сміливість, яка нам потрібна буде і потрібна у повсякденному житті, вона потрібна. І Господь дарує цю перемогу. Потрібно бути сміливим і сміливим і брати її. Аспен – назва відомої фармацевтичної компанії.

На першому, другому чи третьому соні було пророцтво про опустіння церков. Ми бачимо, що багато церков пішли в онлайн і після цього багато церков наполовину спорожніли. Вони не зберігали правди, не спиралися на Слово Боже. Через багато років ми побачили виконання цього слова.

Було пророцтво про порожні школи. Школа оточена омоновцями, дітей там нема. Купка батьків стоїть і не знає, що робити. Є поодинокі виступи в інтернеті, але всі розгублені та не знають, що робити.

У 2019 році у пророцтві про вакцинацію було слово: «зміна ДНК». Нині ми це спостерігаємо.

 

Війна в Україні

Пророцтва до 2014 року. ЗМІ відіграють величезну роль у цій війні. За роки ми зрозуміли, що ЗМІ розпалили цю пропаганду, ці події. Якби християни вірили і сприймали це слово, вони б молилися і могли б перешкодити цим процесам.

Було пророцтво про те, що війна триватиме 2,5-3 роки. Війна була 2,5 роки, а тепер відбувається окупація.

На минулому сонмі (11 сонм) було пророцтво про загрозу повномасштабної війни з Росією. Така загроза справді була. На сонмі молилися, щоби ця загроза не відбулася.

Було пророцтво, що Росія ходитиме як ведмідь і заглядатиме у вікна, але вломитися через вікна не зможе.

 

Інші пророцтва

Пророцтво, що з православної церкви впаде мантія. Відбулися процеси, пов’язані з Томосом та поділом церкви.

Були пророцтва про війну у Сирії.

Пророцтво про те, що Англія відіграє ключову роль у конфліктних ситуаціях.

Пророцтво про те, що Янукович не досидить до кінця свого терміну.

Пророцтво про те, що країною прийдуть керувати юнаки, що ми й спостерігаємо. Немає справжнього батьківства в управлінні державою. Горе народу, яким керують юнаки. Біблійним прикладом є Ровоам, який обрав молоду команду та розвалив країну.

Пророцтво про те, що Європейський Союз нав’язуватиме найжорстокіші закони в Україні.