12 Cонм пророків

27-29 вересня 2021 року

(реєстрація відкрита до 25 вересня)

Бо не чинить нічого Господь Бог, не виявивши таємниці Своєї Своїм рабам пророкам.
Амоса 3:7

Детальніше

10-й СОНМ ПРОРОКІВ — 22-24 вересня 2019

Інтерв'ю з учасниками сонму

Під Києвом відбувся 10 Міжнародний сонм пророків, участь в якому взяли представники християнських церков з Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Узина, Боярки, Кам'янського (Дніпродзержинська) і Алмати, які рухаються в пророчому служінні.
Протягом трьох днів учасники сонму ділилися пророчим словом, яке отримували напередодні сонму, задавали Богу питання на найактуальніші теми, а також ділилися досвідом пророчого служіння.

Результати 10 сонму пророків

На 10 Міжнародному сонмі пророків були отримані численні пророцтва, що говорять про небезпеку, яку несе вакцинація дітей.
             Усвідомлюючи важливість питання, ми підготували добірку матеріалів, заснованих на дослідженнях вчених, юристів, представників громадських організацій, які викривають багатопланове, негативний вплив вакцинації на людину, які і пропонуємо до уваги батьків, педагогів, а також представників християнських церков.

Детальніше

ІСТОРІЯ

Що таке сонм пророків

Сонм пророків - це місце, де служіння пророка знаходить практичне застосування, а пророчий дар відточується. Це місце, де отримують найсвіжіше слово від Господа для церкви, країни, нації ...
Сонм пророків - це місце, Дух Божий рухається особливим чином. Багато хто з учасників сонмів пережив у своєму житті слова з 10 глави 1 книги Самуїлова: «… І станеться, як ти ввійдеш там до міста, то стрінеш громаду пророків, що сходять з пагірка, а перед ними арфа, та бубон, та сопілка, та цитра, і вони пророкують. І злине на тебе Дух Господній, і ти будеш з ними пророкувати, і станеш іншою людиною».
Сонм пророків - це коли музика має особливе значення для вивільнення пророчого духу. Навіть пророк Єлисей, до якого звернувся цар у важкий для країни період, просив покликати гусляра, щоб той відкрив небеса і пророк міг отримати слово від Бога. І коли гусляр почав грати, рука Господня торкнулася Єлисея і він почав пророкувати ...

Сонм пророків - це також внесок в розвиток пророчого служіння в церкві України. Організатори сонму переконані, що без служіння пророка Церква як без очей, адже саме через пророчий дар відкриваються Божі наміри, Його погляд на стан речей в сьогоденні і майбутньому для церкви і країни в цілому.
Так, на сонмі були пророцтва про події на Майдані, про війну на Сході України, про об'єднання православної церкви, про майбутню війну в Сирії, про землетрус у сейсмостійкій зоні США, про пробудження в Україні та багато інших.
На майбутньому сонмі учасники будуть задавати Богу питання на теми, відповідь на які очікує кожен з нас.

Запрошуємо пасторів та представників християнських церков, які рухаються в пророчому служінні, з'єднати сили, щоб разом почути голос Божий і сповістити почуте іншим!

Інтерв'ю з учасниками сонма пророків

Передача на Бог-TV
"Сонм пророків. Чи потрібне це служіння в наш час?"

ПРОРОЦТВА, ЩО ЗБУЛИСЬ

Найяскравіші з них

 • 2013 рік

  Боротьба за Крим

  Чіткі пророцтва про військові дії саме на Сході України і про те, що ЗМІ відіграють в цьому якусь важливу роль. Згодом стало відомо, що Росія веде справжню інформаційну війну проти України через російські ЗМІ та спровокувала сепаратистські виступи і дії на Донбасі і в Криму.

 • 2014 рік. Січень

  Пророцтва про розкол України через військові дії, які й почалися в квітні 2014 року

  Було слово про те, що "таємниця беззаконня по відношенню до України в дії". Згодом стало відомо широкій громадськості, що Росія з 2004 року планувала військову інтервенцію в Україну. У 2014 році ці плани були реалізовані, їм було дано пуск.

  Пророцтва про те, що будуть "атаки" на інститут батьківства в Україні, що включає і інститут сім'ї.

  Сьогодні Україна переживає конкретне тиск на інститут сім'ї через агресивну гендерну політику, яку веде уряд України під тиском ЄС.

 • 2015 рік

  Агресія Росії

  Про зазіханнях Росії на нові території України, про провокації і активізацію дій росіян на морі з боку Маріуполя та Бердянська. Влітку 2018 року надходили повідомлення про те, що росіяни неодноразово здійснювали провокації, заходячи в територіальні води України з боку Маріуполя.

  Про те, що Далекий Схід Росії буде перебувати у владі Китаю. З 2016 року в ЗМІ почала з'являтися інформація про те, що урядом

  Росії підписані угоди про поступову передачу земель від Сибіру до Далекого Сходу в аренду Китаю.

  Землетрус

  Про потужний, масштабний землетрус у сейсмостійкій частині США, що і сталося в грудні 2016 року.

 • 2016 рік

  Об'єднання церков

  Про об'єднання української православної церкви. У 2018 році Президент України Петро Порошенко звернувся до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням про створення в Україні єдиної православної церкви.

 • 2017 рік

  Створення робота-андроїда

  Пророцтво про створення "андроїда". Про те, що ці роботи-андроїди почнуть витісняти людей з багатьох сфер життя, особливо з виробничої, створивши, таким чином, безліч небезпечних прецедентів для людей, як наприклад, переваги машини над людиною, що призведе до тотального безробіття. Буквально через кілька місяців після сонму в ЗМІ з'явилася інформація про те, що відбулася презентація першого андроїда, який тут же, ніби жартома, заявив, що він знищить людство!

 • 2019 рік

  Новий рух Духа Святого в Церкві та інші аспекти життя церкви

  Небезпека сучасної вакцинація для маленьких дітей

  Детально прочитати всі пророцтва з 10 сонму пророків можна за посиланням

Анкета реєстрації

Реєстрація відкрита до 25 вересня.
Необхідна для всіх учасників сонму.

Зареєструватися

Організаційна інформація:

Адреса


Санаторій "Україна"
Київська обл., смт. Ворзель, вул.Стражеско, 26

Дивитись на мапі

Як дістатися та умови проживання


Громадським транспортом:
Маршруткою 424 (Київ-Ворзель (Кичеево) від метро "Святошин", вихід до заводу "Антонов" (посадка біля з-да "Антонов"). Їхати до зупинки "Санаторій "Україна". Маршрутка ходить кожні 20-30 хвилин. Відстань від Києва - 15 км
Проживання:
1-місні номери (всього 3 в наявності) - 480 грн. номер;
2-х місні номери: без балкону - 550 грн. номер / з балконом - 600 грн. номер.
Паркова автомобілів - 30 грн./доба
Харчування:
сніданок - 90 грн.; обід - 160 грн.; вечеря - 110 грн.

Телефон


+38 (066) 330-43-36
+38 (067) 395-07-41

www.morningstar.kiev.ua - сайт церкви "Ранкова Зірка"