Під Києвом відбувся VIII Всеукраїнський сонм пророків

sonm prorokov-15

З 29 по 31 травня 2017 року за Києвом у мальовничій Конча-Заспі проходив VIII Всеукраїнський сонм пророків, знову зібравший представників християнських церков України, які мають пророчий дар і рухаються в ньому.

Учасники сонму одностайно переконані у необхідності розвитку та дієвості пророчого служіння у Церкві Христовій та впливу на рівні українського суспільства.

Адже реальність майбутнього і надприродне розуміння сьогодення по милості Божій відкриваються через пророчий дар до просвіти і пізнання Божої волі, Його дій та намірів, Його погляду на нинішній та майбутній стан речей у Церкві та суспільстві, як помісного, національного, так і геополітичного рівня.

Організатори сонму глибоко впевнені в тому, що пророче сповіщення майбутнього не призначене для задоволення цікавості або наведення жаху, ані для одностайного схвалення, а є одним з найнеобхідніших стимулів вже сьогодні повертати на шляхи істини, відвертатися від зла і робити добро, змінювати свої вчинки, ставати тверезими в цілях і цінностях.

Пророче бачення теперішнього і майбутнього часу є необхідним для виживання, віри і надії за межами передбачуваного, безпечного, очікуваного.

Багато хто, як у світі, так і серед віруючих, не мають добрих плодів-результатів у житті і служінні, проходять повз ціль, забуваючи попередження із Пс.27:5, Йов 34:27, Іс.5:12, хоча могли б бути набагато ефективнішими, розуміючи знамення часу і будучи уважними до волі Божої, Його дій. Хтось колись сказав: «Для людини, яка не знає, у яку гавань направляється, ні один вітер не буде попутним». Але «весь світ розступається перед людиною, яка знає, куди вона йде».

Що хоче Господь? Як залишитись народом заповіту в той чи інший час? Що ми маємо робити, щоб змінювалося наше суспільство на краще, щоб до влади приходили богобоязливі люди? Чи тільки від політиків залежить закінчення війни на сході України? Яке відношення до пробудження, зцілення та розвитку нашого суспільства має ставлення до вічного морального закону – 10 Божих заповідей? Що має обєднати християн України, яка роль освячення віруючих на шляху до єднання? Геополітична доля країни?

Маючи на серці тягар про ці та інші злободенні питання та шукаючи Божого обличчя і Його сили, учасники сонму отримували видіння, сни, пророцтва, об’явлення, які мають стратегічне значення для Церкви країни в цілому.

Більш детальна інформація за результатами сонму буде опублікована на сайтах організаторів: Національного Українського Євангелічного Альянсу (http://uea.org.ua/) та церкви «Ранкова Зірка» (http://www.morningstar.kiev.ua/).

Автор: Світлана Шаповалова
Пастор церкви «Ранкова Зірка»

 

Фото: Євгеній Окатий

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017

 

Сонм пророков 2017