• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

sonm-2021

У Національному музеї літератури України відбувся благодійний аукціон живопису "Київський арт-вернісаж"

24 травня у Національному музеї літератури України відбувся благодійний аукціон живопису «Київський арт-вернісаж». На аукціоні були представлені картини художників періоду соц-арт – Тетяни Яблонської, Матвія Когана-Шаца, Федора Захарова, Валентина Бернадського, Зінаїди Зацепіної, Петра Сулименка та інших, а також роботи сучасних українських художників – Любомира Мартинюка, Костянтина та Світлани Шаповалових.

Відвідувачі передаукціонної виставки та аукціону виявляли велику зацікавленість до запропонованих лотів і активно боролися за право стати власниками справжніх творів мистецтва. Бажаючі могли взяти участь у торгах дистанційно. Більшість робіт знайшла своїх покупців.

10

Вперше на аукціоні було представлено три колекційні роботи зі стартовою ціною 1 долар і шість робіт українських сучасних художників за стартовою ціною 1 грн. Організатори, таким чином, намагалися долучити до акту благодійності якомога більше людей і дати можливість взяти участь в аукціоні всім бажаючим.

Кошти отримані від проведення аукціону, будуть спрямовані на підтримку дітей-сиріт та вдів загиблих учасників АТО.

Аукціон проведено за ініціативи Громадської ради при Міністерстві оборони України та Спілки християнських письменників України за підтримки Національного музею літератури України.

Дякуємо всім учасникам та організаторам аукціону за їх благодійність та допомогу у потрібній і важливій для нашого суспільства справі.

Клипы группы прославления