• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

sonm-2021

У Сумському обласному художньому музеї відкрилась виставка живопису "Кримська сюїта"

В одному з найкращих художніх музеїв України – Сумському обласному художньому музеї ім. Ніканора Онацького за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Громадської ради при Міністерстві оборони України та Управління культури Сумської обласної державної адміністрації відкрилася виставка картин сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових присвячена Кримському півострову.

Відкрила виставку директорка музею Надія Юрченко. Вона привітала художників та відвідувачів з Міжнародним днем музеїв та відкриттям експозиції. Сумський обласний художній музей став вже восьмим музеєм, який приймає виставку.

photo 2021-05-19 15-03-26

Куратор виставки, старший науковий співробітник музею Ганна Святець зазначила, що роботи авторів дають відчуття радості та позитивний настрій. На її думку кримські пейзажі завжди несуть світло. Вона, навіть, написала вірш присвячений виставці.

Костянтин Шаповалов розповів про історію створення експозиції та підкреслив, що Крим - це українська територія і що виставка спрямована на підтримку патріотичного духу народу і розвиток людської душі. Прийде час, і Крим повернеться до України.

Світлана Шаповалова наголосила, що мистецтво покликане підтримувати культурні та духовні цінності у суспільстві. «Для нас важливо служити молодому поколінню, щоб воно не залишилося без Бога», – зазначила вона.

Студенти Сумського коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського виконали класичні музичні твори для скрипки та саксофону і були вдячні можливості спостерігати чудові кримські краєвиди, які заполонили зали музею.

Запрошуємо сумчан та гостей міста переглянути виставку, яка триватиме до 18 червня.

Клипы группы прославления