• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

sonm-2021

Виставка живопису "Кримська сюїта" відкрилася у Центральному Будинку офіцерів

У Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України відчинила двері унікальна виставка картин відомих українських художників, пасторів церкви «Ранкова Зірка», очільників СХПУ, Костянтина та Світлани Шаповалових.

В експозиції представлено понад тридцять робіт з видами Криму, його чудовими пейзажами, морськими хвилями, місячною ніччю, вуличками кримських міст та селищ. Виставка має патріотичне спрямування і підкреслює той факт, що Крим – це невід'ємна частина України.

20201207 134836

Відкрив виставку художник Борис Коган, син відомого радянського митця Матвія Когана-Шаца. Він привітав авторів з відкриттям виставки і побажав творчих успіхів та збільшення кількості виставок в різних містах України. Також він підкреслив любов авторів до натури, до краси природи.

Костянтин Шаповалов розповів про шлях виставки «Кримська сюїта», яка вже третій рік поспіль мандрує музеями та виставковими залами України. Роботи, які представлені в експозиції, переглянули та оцінили мешканці Чернігова, Черкас, Кропивницького, Вінниці, Канева та Києва. Планується провести виставки «Кримська сюїта» в обласних музеях Полтави, Сум та Тернополя. Біля 20 картини виставки увійшли до фондів обласних художніх музеїв України.

Світлана Шаповалова подякувала присутнім за підтримку та наголосила, що талант художника – це дар від Бога. «Без віри в Бога не було б тих плодів нашої діяльності, які ми можемо тут бачити. Бог дав нам зміст життя, змінив нашу ментальність, дав нам можливість служити людям», - сказала вона.

Лариса Котлякова привітала художників з відкриттям виставки від імені Комітету з культури, моралі та духовності Громадської ради при КМДА. Вона навели слова Генделя, який, зокрема, сказав: «Мені було би прикро, якби я приносив людям лише задоволення. Моя мета – робити їх кращими». «Знайомство з мистецтвом сприяє зростанню духовного рівня людей, розвитку їх особистості. Виставка є значним внеском у справу повернення Криму», - підкреслила Лариса Котлякова і побажала авторам творчих доробків і натхнення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 30/1, Центральний Будинок офіцерів ЗСУ.

Вхід вільний.

Виставка триватиме до 10 січня 2021 року.

Клипы группы прославления