• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

Подорож до Радомишля

Вже декілька років поспіль члени церкви «Ранкова Зірка» беруть участь у благодійному аукціоні колекційного живопису «Київський арт-вернісаж», який проводиться у Києві за ініціативи Спілки християнських письменників України. Кошти, виручені від продажу картин, передаються сім'ям загиблих воїнів АТО та бойових дій. В рамках цього проекту організатори аукціону тісно співпрацюють з Громадянською платформою «Люди допомагають людям», заснованою Ольгою Богомолець, відомим українським політиком та меценатом, де саме і обираються сім'ї, яким передається допомога.

В знак подяки учасники аукціону були запрошені Ольгою Богомолець відвідати замок у Радомишлі, колись майже зруйновану історичну будівлю паперової фабрики Києво-Печерської Лаври XVII сторіччя, яку вона відновила за свій кошт.

1

Відвідувачів захопило перебування у діючій майстерні по виготовленню паперу за технологією XVII сторіччя. Такий папір використовувався для друку Біблії та іншої духовної літератури друкарнею Києво-Печерської Лаври у XVII-XIX сторіччях. Щоб доправити папір до Києва човнами-довбанками річками Мика, Тетерів та Дніпро потрібно було плисти цілий тиждень. В ті часи у цій місцевості доріг майже не було. У музеї зберігається декілька таких човнів-довбанок.

Уяву відвідувачів музею вражає не тільки красива будівля та зібрання старожитностей, але й неперевершені краєвиди. Всі були дуже вдячні за можливість відвідати таке чудове місце!

Важная новость

MorningStar

Клипы группы прославления