• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

У Хмельницькому відкрилася художня виставка “Кримська сюїта”

 25 червня у Хмельницькому обласному художньому музеї відкрилася чергова виставка Всеукраїнського проекту «Кримська сюїта» відомих київських художників Костянтина та Світлани Шаповалових.

Відкрила виставку директор музею Ольга Долінська. Вона високо оцінила працю по створенню експозиції і зазначила, що в нинішні складні часи ми не повинні забувати про Крим, про його надзвичайні краєвиди, море, гори, ліси, селища, адже він є невід’ємною частиною нашої країни.

20200625 131441

Куратор виставки підкреслила, що автори виставки мають активну громадянську позицію. Що вони кожного року організують благодійні аукціони картин для допомоги дітям-сиротам та вдовам загиблих учасників АТО, популяризують мистецтво вітчизняних художників, проводять у Києві кінофестиваль «Світло».

На відкритті виставки були присутні Голова спілки художників Хмельниччини Микола Мельничук, представники місцевої влади та журналісти.

Костянтин Шаповалов подякував працівникам музею за підтримку та розповів про історію створення експозиції та важливість мистецтва для розвитку суспільства.

Світлана Шаповалова зазначила, що парадигма світлого мистецтва є основою творчості художників і не лише у живописі, а й у літературі та кіномистецтві, яке також є частиною громадської діяльності авторів робіт. На їхню думку мистецтво повинно допомагати людині розвивати свою душу та ставати кращою, заохочувати людей до речей вищого гатунку, ніж просте споживацтво.

Художня рада музею відібрала до фонду музею 4 роботи художників: "Новій світ", "Будиночок біля моря" Костянтина Шаповалова та «Кримські виноградники» та «Соколине» Світлани Шаповалової, які стануть частиною нових проектів музею, присвячених Криму.

k1

k2

k3

k4

Запрошуємо бажаючих на виставку, щоб насолодитися видами українського Криму!

Експозиція триватиме до 25 липня і потім роботи презентують у Полтавському обласному художньому музеї.


 

Важная новость

MorningStar

Клипы группы прославления