• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

Мистецтво, яке допомагає

30 червня в Національному музеї літератури України (вул.Б.Хмельницького, 11) відбудеться благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж», спрямований на підтримку сиріт і вдів загиблих воїнів АТО.

Традиційно, на продаж будуть виставлені картини художників періоду соц-арт, імена яких входять до скарбниці українського живопису. Серед них Федір Захаров, Тетяна Яблонська, Петро Столяренко, Віктор Шаталін, Сергій Шишко, Анатолій Пламеницький та інші.

Будуть також представлені роботи і сучасних митців – Костянтина та Світлани Шаповалових, Любомира Мартинюка та Богдана Макаренка.

af3006

Ознайомитися з лотами торгів, яких цьогоріч буде 78, бажаючі зможуть на передаукціонній виставці з 23 до 29 червня. Продаж деяких картин стартуватиме від 1 гривні! Організатори, таким чином, прагнуть надати можливість якомога більшій кількості людей, не тільки колекціонерам, але й пересічним українцям долучитися до доброї справи.

Можлива дистанційна участь в аукціоні за телефонами: 097-120-51-13 та 050-418-51-05.

Початок аукціону: 30 червня о 15.00.

Адреса: вул.Б.Хмельницького, 11, Національний музей літератури України, метро «Театральна».

Вхід на передаукціонну виставку за тарифами та розкладом роботи музею.

 

Нагадаємо, що аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж» проходить з 2016 року за ініціативи та підтримки Комітету з питань культури, моралі та духовності Громадської Ради при Міністерстві оборони України та ВГО «Спілка християнських письменників України».

 

Важная новость

MorningStar

Клипы группы прославления