• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

Міжнародний кінофестиваль "Світло"

29 вересня в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбудеться кінопоказ фільмів кінофестивалю «Світло».

Кінофестиваль "Світло" – це некомерційний фестиваль, створений як майданчик для популяризації світлих, надихаючих, просвітницьких фільмів. Він об'єднує кіномитців з усього світу, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного - патріотизм, взаємовідносини в сім'ї та суспільстві, сенс життя, моральні риси людини, її справжня краса.

uzhgorod

Традиційно стрічки розглядаються у 5-ти номінаціях: «Ігровий короткометражний фільм», «Документальний короткометражний фільм», «Анімація», «Соціальний ролик», «Музичний кліп».

Членами журі кінофестивалю у різні роки були кінорежисер, Народний артист України Леонід Мужук, Заслужена артистка України Ніна Ільїна, фотограф, автор фото-книги «Українці. Третє тисячоліття» Ігор Гайдай, актриса та телеведуча Сніжана Єговора, актор театра та кіно Дмитро Ступка, креативний продюсер ТК ZIK Олександр Авшаров та інші.

Взяти участь у кінофестивалі можуть режисери та студії з будь-якої країни світу, фільми яких не пропагують аморальність, насильство і відповідають ідеї та духу кінофестивалю, тому кінофестиваль «Світло» - це кінофестиваль сімейного кіно, де цікаве для себе знайдуть і дорослі і діти.

16-17 червня 2019 року у Києві відбувся 5-й Міжнародний кінофестиваль «Світло».

Запрошуємо містян та гостей міста відвідати покази кінофестивалю «Світло», роботи якого не залишать вас байдужими. В них ви знайдете щось таке, над чим будете не тільки сміятися чи плакати, але й думати, відчувати та розмірковувати над речами, на яких тримається світ.

Початок о 17.00

Адреса: м.Ужгород, пл.Театральна, 8

Важная новость

MorningStar

Клипы группы прославления