• slide1.png
  • Artboard.png
  • Artboard Copy.png

МИСТЕЦТВО НА СЛУЖБІ У БЛАГОДІЙНОСТІ : РЕЗУЛЬТАТИ БЛАГОДІЙНОГО АУКЦІОНУ ЖИВОПИСУ

У київському Музеї української діаспори пройшов черговий благодійний аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж». Уже традиційно, виручені кошти будуть направлені на допомогу інвалідам ЗСУ, бойових дій, АТО, а також сім'ям воїнів, що загинули під час антитерористичної операції на сході країни.

14

 

Учасники аукціону змогли придбати роботи, які з благодійною метою були надані українськими колекціонерами живопису. Серед авторів виставлених на аукціон робіт - видатні українські художники, чиї імена не потребують представлення: Петро Столяренко, Федір Захаров, Матвій Коган-Шац, Віктор Севастьянов, Борис Рапопорт, Володимир Сидорук, Валентина Цветкова.

Голова СПХУ, а за сумісництвом - ведучий аукціону, Костянтин Шаповалов представив свої роботи за стартовою ціною лише від однієї гривні.

- Уже традиційний девіз нашого заходу : «Благодійний аукціон за благодійними цінами». Для нас важливо, щоб будь-хто бажаючий, не залежно від статків, міг взяти участь в аукціоні, придбати хороший живопис, а також долучитися до доброї справи – допомогти сім'ям тих, хто загинув, захищаючи наш мир, - прокоментував Костянтин Шаповалов, який є також членом Міжнародної професійної спілки художників.

Детальніший звіт, скільки було зібрано коштів і кому вони будуть передані, найближчим часом з'явиться на нашому сайті.

 

Важная новость

MorningStar

Клипы группы прославления