Церква «Ранкова Зірка» відсвяткувала свою 19-у річницю

 1 грудня відбулося урочисте зібрання, присвячене 19-й річниці нашої церкви.

Це було свято, насичене багатьма подіями.

В цей день, після прославлення Господа, проповіді Божого Слова, з якою звернувся до членів церкви та гостей пастор церкви «Блага вістка» з м.Покровське Дніпропетровської обл. Олександр Микулін, відбулося нагородження переможців Всеукраїнського заочного християнського літературного конкурсу сатири та гумору «Минула весна, минуло літо… Осінь українського християнства» та Лауреатів християнської літературної премії, започаткованої минулого року головою Спілки християнських письменників Костянтином Шаповаловим, який є одночасно і старшим пастором церкви «Ранкова Зірка».


Серед переможців були і члени нашої церкви: Світлана Шаповалова одержала літературну премію за документальний фільм-дослідження про Реформацію в Європі «Реванш 21», а Олена Сердюк стала лауреатом конкурсу в номінації «Мала проза» за памфлет «Священні корови» України».

Після нагородження переможців конкурсу з поздоровленнями до церкви звернулися гості, члени СХПУ, Тамара Листовнича, Михайло Михайлюк, Ольга Максименко та Віталій Бондарчук. Їх виступи фактично відкрили святковий концерт, підготовлений членами церкви. Серед запрошених гостей на концерті виступив фронт-мен гурту «Територія світла» Артур Пісковський та дочки пастора Олександра Микуліна зі зворушливими піснями.

Завершилися урочистості привітанням від імені всієї церкви пасторів, Костянтина та Світлани Шаповалових, «смачним» букетом, створеним із квітів, фруктів та солодощів.

 Наприкінці всіх очікували солодощі та фрукти та численні фото сесії перед символічними цифрами «19».

Важная новость

MorningStar

Сонм пророков

  • sonm-prorokov
  • Итоги событий

  • Интервью участников и организаторов

Клипы группы прославления